Výkonné produkty, ktoré si hravo poradia s konkurenciou a splnia všetky vaše požiadavky.

Náš tím špecialistov, ktorý je v priamom kontakte s našimi zákazníkmi a koncovými používateľmi našich produktov, nepretržite spolupracuje s oddelením výskumu a vývoja na tom, aby sme dokázali vyhovieť všetkým vašim požiadavkám a potrebám.

YESCHAMBER

Varná komora je odlievaná zo vzduchotesnej nehrdzavejúcej ocele AISI 304. Oblá konštrukcia bez ostrých hrán a spojov zaručuje súlad s prísnymi hygienickými normami podľa zásad HACCP, spoľahlivosť, odolnosť po dlhý čas a absolútne bezproblémové čistenie. Pre tých najnáročnejších zákazníkov ponúkame aj variant z nehrdzavejúcej ocele AISI 316.

YESFUNCTIONS

Všetky naše produkty sú vybavené špecifickými funkciami, ktoré sú rozdelené do rôznych rozdielnych radov, od tých najviac automatických až po veľmi osobitné, ktoré sú k dispozícii v programoch so špeciálnymi cyklami, dajú sa použiť v každej situácii a sú pripravené uspokojiť rozličné potreby používateľov z rôznych zemepisných šírok.

FCS = Systém rýchleho komína

YESCONTROL

V každej produktovej konfigurácii umožňujú príslušné ovládacie panely čo najlepšie využívať jednotlivé technológie a nezávisle ovládať varné programy už od prvého použitia intuitívnym a plne adaptabilným spôsobom. Dostupné v mechanickej, digitálnej a dotykovej 7-palcovej verzii s vysokým rozlíšením.

YESCLIMA

Ovládanie klímy vo varnej komore je navrhnuté tak, aby výrazne znížilo prevádzkové náklady a maximalizovalo varný výkon. Okrem toho technológia SCS spolu s vynúteným odsávaním vlhkosti z varnej komory intuitívne a automaticky zaisťujú úplnú a presnú kontrolu nad procesom varenia. Vďaka spoločnosti YESOVENS už viac nebudú technológie stáť v ceste vašim úspechom.

SCS = Systém inteligentného komína

YESBURNER

Najmodernejší atmosférický horák so 4 špeciálnymi vlnitými výmenníkmi tepla je vybavený vnútornými turbulátormi, ktoré pomáhajú maximalizovať tepelnú výmenu. Vyhovuje typom plynu G20/G30.

YESDESIGN

Všetky produkty z nášho sortimentu sa vyrábajú v Taliansku a ďalej montujú v našich továrňach. Od konkurencie sa odlišujú jedinečným dizajnom a vycibreným citom aj pre tie najmenšie detaily. Naše produkty sú určené všetkým tým, pre ktorých nie je konvektomat len obyčajným nástrojom, ale srdcom kuchyne. Vyrobené podľa najvyšších štandardov pre súčasné moderné kuchyne.

YESCLEAN

Špeciálny čistiaci prostriedok s funkciou oplachovania bol podrobne skúmaný naším tímom inžinierov, aby efektívne optimalizoval umývacie cykly a zabezpečil zníženie času a nákladov vynaložených na prevádzku. Vieme, aký dôležitý a cenný je pre vás priestor v kuchyni, a preto vám ponúkame príslušenstvo v podobe nádrže na čistiaci/oplachovací prostriedok alebo výsuvnú sprchu, ktoré možno zabudovať priamo do konvektomatu.

YESDATA

Bočný port USB (ak je súčasťou výbavy) vám umožňuje ukladať si cenné recepty do databázy a následne takéto údaje prenášať do ďalších zariadení. Okrem toho slúži aj na aktualizáciu firmvéru alebo súvisiacich parametrov.